ELAZIĞ NURETTİN ARDIÇOĞLU KÜLTÜR MERKEZİ


UYGULAMA ALANLARI

430 Kişilik konferans salonu, 150 kişilik toplantı salonu, profesyonel ses, ışık, görüntü sistemleri, simültane, konferans sistemleri, projeksiyon sistemleri, interkom sistemleri, CCTV, yangın algılama güvenlik sistemleri, genel anons sistemleri. Bina LED aydınlatma sistemleri kullanım hale getirildi.

Siz değerli müşterilerimizden gelen proje talepleri; firmamız bünyesinde bulunan uzman ekibimiz tarafından değerlendirilmeye alınır, mekana, işleve ve kolay kullanıma göre “Proje Dizayn” ekibimiz tarafından tasarlanır.

Proje tasarımı süreci, ham proje ile başlamaktadır. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler, START ELEKTRONİK Proje Dizayn Ekibi tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Daha sonra bağlantı şemaları tamamlanıp, mekanın özelliklerine en uygun ürünler seçilip müşterilerimizin onayına sunulmaktadır.

Eğer, müşterilerimizin elinde bir proje yoksa bile START ELEKTRONİK Proje Dizayn Ekibi, proje konusunda da yardımcı olarak sınırsız hizmet ilkesiyle hareket etmektedir.

TEKLİF İSTEYİN

Sizin için sunacağımız doğru çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz

İletişime Geçin Teklif Formu